Internetowe Rewolucje

2 Październik 2017

Śląski Inkubatora Przedsiębiorczości, miasta Ruda Śląska oraz firma Google zapraszam na wykład otwarty Internetowe Rewolucje, który poprowadzi doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje - Kamil Hatko.

Prezentacja odbędzie się dn. 11.10.2017 r. o godz. 15:00 w Śląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej przy ul. Goduli 36.

Uczestnictwo jest bezpłatne, jednak z racji ograniczonej ilości miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod adresem a.lein@inkubatorsl.pl lub tel. (032) 342 22 30 w. 105.

Rejestracji można również dokonać klikając w link poniżej: https://wyklad-slaski-inkubator-przedsiebiorczosci.evenea.pl/

Dla kogo jest projekt Google Internetowe Rewolucje?

W założeniach projektu jest dotarcie do przedsiębiorców prowadzących własną działalność, pracowników, którzy odpowiadają za marketing w firmach oraz do osób, które dopiero myślą o własnym biznesie, ale nie wiedzą jak wykorzystać do tego możliwości marketingu internetowego.

Na czym polega uczestnictwo w projekcie i jak ono przebiega?

Każda osoba, która zarejestruje się do projektu Google Internetowe Rewolucje otrzyma swojego dedykowanego doradcę, który skontaktuje się z nami, aby ustalić miejsce i czas indywidualnej konsultacji. Zazwyczaj trwa ona około godziny czasu i podczas spotkania można poruszać wszelkie zagadnienia związane z wykorzystaniem potencjału marketingu internetowego w kontekście własnej firmy. Następnie po spotkaniu, doradca tworzy Plan Działania, zawierający wszystkie poruszone aspekty i przesyła na naszego maila. Na tym dopiero rozpoczynają się Internetowe Rewolucje, ponieważ przez 2-3 miesiące od spotkania, doradca cały czas jest do dyspozycji przedsiębiorcy odpowiadając na wszelkie pytania z tego zakresu.

Jakie tematy są poruszane podczas konsultacji?

W zasadzie, to wszystkie tematy, które są interesujące i istotne dla przedsiębiorcy, a związane są z marketingiem internetowych i wykorzystaniem potencjału Internetu. Może to być strona internetowa, obecność firmy w Google, media społecznościowe, w tym profile firmowe na Facebooku, a także widoczność strony w wyszukiwarce Google, kampanie reklamowe Google Adwords lub Facebook Ads, email marketing, wykorzystanie wideo do promocji firmy lub eksport towarów i rozwój na rynkach zagranicznych. Spectrum możliwości jest ogromne, ale konsultacja zawsze dotyczy konkretnego przypadku danej firmy lub biznesu.

Ile kosztuje uczestnictwo w projekcie?

Wzięcie udziału w projekcie jest zawsze bezpłatne, nie wiąże się z żadnymi umowami, ani zobowiązaniami. Wystarczy zgłosić się, wypełniając formularz na stronie g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm

Do tej pory w Internetowych Rewolucjach w Polsce wzięło udział ponad 7000 firm o różnym stopniu zaawansowania. Aż 1300 z nich wzięło również udział w indywidualnych konsultacjach! Z przeprowadzonych ankiet wynika, ża aż 94% z nich było bardzo zadowolonych ze spotkania i 99% poleciło je swoim znajomym i partnerom biznesowym. Jednak to, co najważniejsze, to korzyści jakie płyną z samego uczestnictwa - przedsiębiorca otrzymuje bezpłatne, merytoryczne wsparcie, co pozwala uświadomić sobie jak ważny jest Internet w kontekście jego biznesu. Projekt Google Internetowe Rewolucje nie zmienia firmy z dnia na dzień, ale pozwala zmienić perspektywę patrzenia na swój biznes poprzez pryzmat marketingu internetowego. Pamiętaj, że Internet, to także Twój biznes!