ITILove. ICT dźwignią rozwoju biznesu.

8 Marzec 2018

Śląski Klaster ICT i Multimedia Hub Club jest partnerem merytorycznym Konferencji nauka - biznes - samorząd DAXON IT NEWS. ITILove. ICT dźwignią rozwoju biznesu.

Celem Konferencji jest nawiązywanie współpracy na styku biznesu, nauki i samorządu, szczególnie w obszarze badań i rozwoju, zapraszanie pracowników naukowych do współpracy przy realizacji innowacyjnych projektów biznesowych.
 

Korzyści: dzielenie się wiedzą, wsparcie eksperckie, współpraca projektowa, nawiązywanie kontaktów, inspiracja, motywacja i aktywizacja do działania.

Organizatorami są Wydział Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Firma DAXON SOLUTIONS. Kierunek na rozwój z Katowic.

Termin i miejsce Konferencji: 21-22.03.2018 na Uniwersytecie Ekonomicznym w auli NN - nr sali 041 w budynku N - wejście B, Katowice, ul. Koszarowa 6a.

Konferencja adresowana jest do miłośników ICT, zarówno do pracowników średniego i wyższego szczebla zarządzania jak i do specjalistów  oraz do pracowników naukowych, doktorantów i studentów, jednym słowem - do wszystkich, którzy chcą zaktualizować wiedzę w zakresie ICT i zarządzania.

Szczegółowe informacje na temat Konferencji naukowo-biznesowej DAXON IT NEWS. ITILove. ICT dźwignią rozwoju biznesu'2018 znaleźć można na stronie www.daxonsolutions.pl w zakładce "Konferencja" oraz fb fanpage DAXON IT NEWS.

Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa jest zgłoszenie udziału poprzez formularz, który jest dostępny na stronie https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzwblW-oVnQmeHSjIh0H86VOFcDpBm...

Mapka dojazdowa do obiektu oraz ogólnodostępnego parkingu zlokalizowanego na rogu ul. Adamskiego i Koszarowej z regulowanym wjazdem:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=14FIEXGSzlpN4KfErAZG2Zp6Sx_g&hl...

Na hasło: DAXON IT NEWS - parking bezpłatny dla Uczestników Naszej Konferencji.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi https://www.youtube.com/watch?v=IDiV9GYmDVc&t=2s i do spędzenia dwóch marcowych dni z najlepszymi fachowcami ICT i zarządzania w Polsce, którzy przyjadą do Katowic i w ramach Konferencji, opowiedzą o kierunkach rozwoju z ICT, IT i zarządzania.