ZAPRASZAMY NA ŚNIADANIE BIZNESOWE Z KAMILEM DURCZOKIEM!

22 Listopad 2018

Mądrość jest córką doświadczenia” pisał Leonardo da Vinci. 
By właściwie budować wizerunek swojej firmy, warto skorzystać z praktyki, jednego z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce!

O czym konkretnie będzie mówił Kamil Durczok?

Jak budować wizerunek, czyli:

  • na co zwracać uwagę przy komunikatach kierowanych do klientów, w mediach społecznościowych lub innych miejscach,
  • bycie sobą a wizerunek np. "szefa", czy trzeba kogoś udawać,
  • sposób mówienia, jak mówić i przekazywać komunikaty, aby chciano nas słuchać, 
  • historia - jak zostałem wybrany przez widzów, dziennikarzem najbardziej godnym zaufania - trochę o technikach budowania zaufania wśród społeczności. 

Nasze spotkanie pozwoli nie tylko zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu: budowy wizerunku, budowy zaufania wśród klientów, ale również przybliży funkcjonowanie mediów oraz sposoby dotarcia do nich z naszymi produktami czy usługami.

Śniadanie biznesowe w Rudzie Śląskiej stwarza możliwość poznania i uczenia się od jednego z najbardziej wyjątkowych i utytułowanych dziennikarzy i osobowości telewizyjnych w Polsce! 

Kamil DurczokKAMIL DURCZOK

Polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, w latach 1993–2006 związany z Telewizją Polską, następnie przez 9 lat dziennikarz telewizji TVN oraz redaktor naczelny i prowadzący programu informacyjnego FAKTY. Były gospodarz programu „Brutalna prawda. Durczok ujawnia” później przemianowanego na „Durczokracja” w Polsat News. Od 2016 wydawca i redaktor naczelny serwisu informacyjnego Silesion, prezentującego najnowsze wydarzenia z kraju, świata i ze Śląska.

Na koncie ma wiele nagród m.in. w 2000 roku Grand Press Dziennikarza Roku, czterokrotnie otrzymał Wiktora Publiczności, a pięciokrotnie Telekamerę w tym Złota Telekamera w Kategorii Informacje.
W 2011 roku otrzymał Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji za 2010 rok w kategorii Pro Publico Bono.

Poza karierą w mediach jest autorem dwóch książek „Wygrać życie” oraz „Krótki kurs IV RP”, obie powstały przy współpracy z Piotrem Mucharskim.

Od roku 2000 prowadzi szkolenia zarówno dla największych firmy w Polsce, jak i instytucji państwowych z zakresu budowania marki godnej zaufania, relacji z mediami oraz radzeniem sobie z hejtem w mediach. W ciągu ostatnich 18 lat w jego szkoleniach, warsztatach i prelekcjach wzięło udział niemal 100 000 osób!

 

 

Zapraszamy:

5 grudnia 2018r., godz. 10.00
Śląski Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Karola Goduli 36, Ruda Śląska
sala nr 1

 

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY

Zgłoszenia uczestnictwa dokonywać można do dnia 3 grudnia 2018 r.  droga elektroniczną na adres e-mail: a.sabuda@inkubatorsl.pl