Członkowie klastra

.bringMore advertising

W .bringMore dajemy z siebie więcej.

Więcej pomysłów, energii i partnerskiej współpracy. Angażujemy się w projekty, które możemy wesprzeć zarówno od strony kreacji i grafiki, jak i kompleksowego doradztwa marketingowego oraz rzetelnej realizacji. Morethangreatideas znaczy, że możesz liczyć nie tylko na zawsze świeże i oryginalne pomysły, ale także na solidne wsparcie marketingowe.

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach jest publiczną uczelnią kształcącą w obszarze sztuki, w dziedzinie sztuk plastycznych.

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach posiada trzy wydziały: Grafiki, Malarstwa i Wzornictwa, w ramach których znajdują się pracownie warsztatowe.

Artmediale Ksawery Kaliski

Zajmujemy się szeroko rozumianym designem oraz kreacją artystyczną połączoną z multimediami i najnowszą technologią. Tworzymy z pasją i zaangażowaniem na styku designu, sztuki i interakcji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nieograniczone pomysły.  Łączymy najnowszą technologię z emocjami i nowatorskimi rozwiązaniami artystycznymi. 

 

DST Sp. z o.o.

Firma DST powstała w końcu 1990 roku i od początku swojego istnienia jest firm informatyczną specjalizującą się w wytwarzaniu komputerowych systemów wspomagania zarządzania i w programowaniu na specjalne zlecenie klientów.

DST to ściśle ze sobą współdziałająca grupa osób – ekspertów w swoich dziedzinach, mogących autorytatywnie wypowiedzieć się w całym wachlarzu zagadnień, począwszy od problemów logistycznych, ekonomicznych i księgowych, a skończywszy na kwestiach ściśle informatycznych.
 

GaBoS Software Sp. z o.o.

Producent systemów informatycznych wspierających działanie sieci medycznych, szpitali i przychodni.

Ganso Spółka z o.o.

Ganso Sp. z o.o. należy do Firm z branży ICT.Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami informatycznymi dla przedsiębiorstw prywatnych oraz sektora publicznego. Nie sposób pominąć jednak faktu, że wyróżniamy się na rynku podejściem do zagadnienia informatyzacji. Praca stanowi naszą pasję, dlatego podchodzimy do niej z zamiłowania, a  nie z konieczności. Dzięki temu zyskujemy zadowolonych klientów, co buduje nam renomę na rynku i daje niezmierną satysfakcję.

 

Infonet Projekt SA

Infonet Projekt SA

Infonet Projekt SA to polska firma, która od ponad 20 lat obsługuje klientów w całej Polsce, oferując optymalne rozwiązania informatyczne oparte na własnych projektach oraz na partnerstwie z największymi globalnymi markami technologicznymi.

INTERSIEĆ Andrzej Szandała

Dlaczego istnieje intersiec.com?

ITEO Sp. z o.o.

Iteo to zespół ponad 100 ekspertów projektujących customowe oprogramowanie, głównie w obszarze aplikacji mobilnych i webowych. Każdego dnia tworzymy software będący odpowiedzią na prawdziwe problemy i potrzeby użytkowników. Od 2011 roku z sukcesem sfinalizowaliśmy ponad 130 projektów dla klientów z całego świata. Dostarczyliśmy im wysokiej jakości produkty, które doceniają między innymi na portalach takich jak Clutch.

ITmaster Arkadiusz Rusin

ITmaster Arkadiusz Rusin funkcjonuje w obszarze informatyzacji przedsiębiorstw prywatnych oraz sektora publicznego przez projektowanie i dostawę produktów w ramach dwóch gałęzi: infrastruktury oraz produkcji oprogramowania.

 

Strony