Członkowie klastra

.bringMore advertising

W .bringMore dajemy z siebie więcej.

Więcej pomysłów, energii i partnerskiej współpracy. Angażujemy się w projekty, które możemy wesprzeć zarówno od strony kreacji i grafiki, jak i kompleksowego doradztwa marketingowego oraz rzetelnej realizacji. Morethangreatideas znaczy, że możesz liczyć nie tylko na zawsze świeże i oryginalne pomysły, ale także na solidne wsparcie marketingowe.

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach jest publiczną uczelnią kształcącą w obszarze sztuki, w dziedzinie sztuk plastycznych.

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach posiada trzy wydziały: Grafiki, Malarstwa i Wzornictwa, w ramach których znajdują się pracownie warsztatowe.

Artmediale Ksawery Kaliski

Zajmujemy się szeroko rozumianym designem oraz kreacją artystyczną połączoną z multimediami i najnowszą technologią. Tworzymy z pasją i zaangażowaniem na styku designu, sztuki i interakcji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nieograniczone pomysły.  Łączymy najnowszą technologię z emocjami i nowatorskimi rozwiązaniami artystycznymi. 

 

DST Sp. z o.o.

Firma DST powstała w końcu 1990 roku i od początku swojego istnienia jest firm informatyczną specjalizującą się w wytwarzaniu komputerowych systemów wspomagania zarządzania i w programowaniu na specjalne zlecenie klientów.

DST to ściśle ze sobą współdziałająca grupa osób – ekspertów w swoich dziedzinach, mogących autorytatywnie wypowiedzieć się w całym wachlarzu zagadnień, począwszy od problemów logistycznych, ekonomicznych i księgowych, a skończywszy na kwestiach ściśle informatycznych.
 

GaBoS Software Sp. z o.o.

Producent systemów informatycznych wspierających działanie sieci medycznych, szpitali i przychodni.

Ganso Spółka z o.o.

Ganso Sp. z o.o. należy do Firm z branży ICT.Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami informatycznymi dla przedsiębiorstw prywatnych oraz sektora publicznego. Nie sposób pominąć jednak faktu, że wyróżniamy się na rynku podejściem do zagadnienia informatyzacji. Praca stanowi naszą pasję, dlatego podchodzimy do niej z zamiłowania, a  nie z konieczności. Dzięki temu zyskujemy zadowolonych klientów, co buduje nam renomę na rynku i daje niezmierną satysfakcję.

 

Infonet Projekt SA

Infonet Projekt SA

Infonet Projekt SA to polska firma, która od ponad 20 lat obsługuje klientów w całej Polsce, oferując optymalne rozwiązania informatyczne oparte na własnych projektach oraz na partnerstwie z największymi globalnymi markami technologicznymi.

INTERSIEĆ Andrzej Szandała

Dlaczego istnieje intersiec.com?

ITEO Sp. z o.o.

Iteo is a Digital Product Agency that does application stuff and powers development things. It's a team of almost 60 highly driven and motivated computer geeks that specialise in app design, development and testing. Apart from coding entrepreneurs' visions and companies' briefs, we build and deliver custom softwares accordingly to worldwide standards. Not only do we take care of the coding, but also serve as advisors and validate your business idea.

ITmaster Arkadiusz Rusin

ITmaster Arkadiusz Rusin funkcjonuje w obszarze informatyzacji przedsiębiorstw prywatnych oraz sektora publicznego przez projektowanie i dostawę produktów w ramach dwóch gałęzi: infrastruktury oraz produkcji oprogramowania.

 

Strony