Karty podstawowe

ICT & Multimedia Event - Nowoczesne rozwiązania dla medycyny

20 listopada 2013

www.ictme.pl

Patronat honorowy:

Micael Gustafsson,

The European Cluster Manager of the Year 2012, Cluster 55°

logga.png

Organizatorzy:

logo_klaster170.jpg

           logo_slaskie.jpg  us.jpgrip_x75.jpg  innovare.jpg

 

Patronat:

papr_logo.jpg     rudasl.jpg   rig_logo.jpg

 

Sponsorzy:

asseco_poland1.jpg          ganso_0_0.jpg           3ssm.jpg        helimed_logosm.jpg
 

 logo_neronit_0.jpg      vidcom_0_0.jpg   alan2_0.jpg stanusch2.jpg     raiffeisen_logo.png

 

Patronat medialny:

europerspektywy_sm1.jpg              logo_sfera_color.png

Wspierają nas partnerzy i przyjaciele:

 

handzlik.jpg  gajewska1.jpgdziedzic.jpg

 

donocik2.jpg        rektor3.jpg  gustaf1.jpg   
 

20 listopada 2013 r. o godz. 9.00 w auli budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach po raz kolejny odbędzie się innowacyjne w skali regionu wydarzenie pod nazwą ICT & Multimedia Event, skierowane do podmiotów sektora publicznego jak i prywatnego,  zainteresowanych zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań ICT w swojej działalności. Tematem  przewodnim listopadowego spotkania będzie zastosowanie technologii ICT w sektorze medycznym. Wydarzenie odbędzie się w budynku Rektoratu, w Auli im. K. Lepszego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 12.

Odbiorcami przedsięwzięcia będą przedstawiciele najwyższego szczebla publicznych i niepublicznych jednostek medycznych z województwa śląskiego, przedstawiciele firm farmaceutycznych, lokalne i regionalne władze samorządowe, prezesi spółek publicznych oraz firmy zainteresowane oferowanymi w branży ICT produktami i usługami.

ict_multi4_400.jpg
ict_multi2.jpg

Cel

Celem przedsięwzięcia jest szeroka prezentacja innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez śląskie przedsiębiorstwa i uczelnie w branży ICT i multimedialnej.  Każdy prelegent, w trakcie 10 minutowej prezentacji przedstawi innowacyjne rozwiązanie, produkt lub usługę. Uczestnik spotkania będzie mógł zapoznać się ze sposobem zastosowania rozwiązania i zobaczyć je w strefie wystawienniczej.

ICT & Multimedia Event stwarza warunki i zwiększa możliwości nawiązania współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, uczelniami i jednostkami B+R oraz samorządami lokalnymi. Inicjatywa stanowi doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy na temat rozwoju inteligentnej specjalizacji ICT, konstruktywnych dyskusji w tym obszarze, jak i nawiązania owocnych kontaktów biznesowych.

Formuła

Formuła spotkania wzorowana jest na doświadczeniach krajów skandynawskich, najbardziej innowacyjnych wśród państw Unii Europejskiej. Odbiega od tradycyjnej konferencji – nie zawiera prelekcji teoretycznych. Polega na modelu praktycznym, opartym na bezpośredniej interakcji przedsiębiorcy i klienta.  Członek klastra prezentuje konkretne rozwiązanie i jego korzyści, co pozwala klientowi poznać produkt lub usługę i nawiązać kontakt bezpośrednio z dostawcą. Zapewniona powierzchnia wystawiennicza w budynku umożliwia organizację atrakcyjnych stoisk reklamowych z oferowanymi produktami lub usługami, aby klient miał możliwość obejrzenia oferowanych rozwiązań.

Dlaczego warto?

Poprzez obecność na wydarzeniu zyskujecie możliwość prezentacji swojej oferty i nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami uczestników.  Zaangażowanie w niniejsze wydarzenie z pewnością przyczyni się do wsparcia rozwoju  gospodarki w regionie i popularyzację zastosowania nowoczesnych technologii ICT w życiu społecznym.

Relacja z poprzedniego wydarzenia:
ICT & Multimedia Event 1: Innowacyjne rozwiązania w usługach publicznych

 

Prelegenci:

prelegenci2013.jpg

Do pobrania:

Program ICT & Multimedia Event

 

 

Organizator:
Biuro HubClub - Śląskiego Klastra ICT i Multimediów
ul. Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska
tel.: (+48) 32 342 22 30
e-mail: office@hubclub.pl

Rejestracja uczestników:
Sonia Dors
e-mail: s.dors@hubclub.pl
+48 690 346 701
+48 32 342 22 30 wewn.105

Pakiety sponsorskie, marketing partnerów:
Leszek Jastrzębski
e-mail: l.jastrzebski@hubclub.pl
+48 603 114 474

Uniwersytet Śląski w Katowicach
ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice

Mapka: 
Rejestracja uczestników: 
E-mail powiązany z rejestracją
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez HUBCLUB Śląski Klaster Multimedialny oraz jego partnerów informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną w rozumieniu art. 10.2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r. Nr 144 poz. 1204) na podany prze ze mnie adres email.