WSPÓLNE PRODUKTY

Dzięki realizacji projektu „Innowacje Śląska – utworzenie, promocja i rozwój Śląskiego Klastra Multimedialnego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013, przeprowadzono liczne spotkania informacyjne mające na celu nawiązanie współpracy między przedsiębiorcami zrzeszonymi w ramach Klastra HubClub.

Intensywny rozwój współpracy nastąpił pomiędzy wszystkimi członkami Klastra.

Polecamy:

1.

forisvermont.jpg

Współpraca między firmą Vermont Rafał Sapota oraz firmą Forismedia Adam Adamowicz w ramach której powstał – film promujący tereny inwestycyjne.

Efekty pracy można zobaczyć TUTAJ

 

2.

produkt2.jpg

 

Współpraca między firmą Serious Impact oraz firmą Interakcja Adam Szmidt w ramach której powstała aplikacja mobilna.

Głównym zadaniem stawianym przed aplikacją mobilną jest pomoc kierowcy w podróży. Aplikacja powinna nieodłącznie towarzyszyć kierowcom, a ze względu na oferowane funkcjonalności być używana przez cały czas. Dodatkowo aplikacja powinna wiązać klientów z marką stacji paliw oferujące mu dodatkowe korzyści z połączenia produktów i usług dostępnych w telefonie.

Adresatem aplikacji mobilnej są kierowcy, klienci detaliczni oraz flotowi w wieku 20-45 lat, aktywni użytkownicy smart fonów, śledzący na bieżąco nowinki technologiczne i lubiący aktywnie dzielić się w sieci informacjami dotyczącymi stylu życia i podróżowania. Aplikacja powinna w szczególności uwzględniać potrzeby osób dużo podróżujących samochodem, nie ograniczając się jedynie do klientów stacji paliw.

Aplikacja obsługuje konta w ramach programu lojalnościowego, rekomenduje stacje paliw na trasie opartą o geolokalizacje zawierającą dane teleadresowe i geograficzne, z możliwością filtrowania usług i produktów w promieniu wyszukiwania w zależności od miejsca pobytu. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie olejów pozwalających dobrać właściwy olej do swojego samochodu

Efekty pracy można zobaczyć TUTAJ

 

Pielęgnowanie stałych relacji między członkami Klastra buduje wzajemne zaufanie!